Кабінет Міністрів України
Закарпатська ОДА

Новини - Спорт

Хокейний чемпіонат Закарпаття фінішував на льодовому полі

У перші весняні дні пройшли фінальні ігри чемпіонату Закарпаття з хокею. Після серії матчів у загальному заліку 3 місце посіли "Шахтарські Барси", які з рахунком 6:2 перемогли "Спартак -46". Друге місце посіла команда «Синевіру», перемогу ж вибороли "Ужгородські вовки", які в напруженому поєдинку "вигризли" перемогу у "Синевира", завершивши матч із рахунком 3-1.

На льодовому майданчику мукачівського стадіону «Авангар» відбулася презентація хокейного клубу «Мукачево», фундатором і президентом якого є Богдан Дикий. Змагались як дитячі, так і дорослі команди. А перемогла дружба.

2013-03-12 / Спорт

ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ І КРАСНОГО ПОЛЯ

Перед початком турніру в спортзалі ЗОШ № 13 юним футболістам мікрорайону Росвигово розповіли про молодих героїв Крут і гімназистів, які в 1939 році загинули на Красному полі під Хустом.

Турнір пройшов за підтримки ветерана футболу, колишнього гравця «Мукачівприладу» Олександра Бако. Матчі проходили безкомпромісно й азартно.

Золоті медалі й Грамоти фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» вибороли юні футболісти команди «Ідеал», срібні нагороди дістались «Росвигову, а бронзові – «Спартаку». Кращим бомбардиром турніру став Мирослав Бунлаш, який провів у ворота суперників 6 м’ячів. А кращим футболістом визнано Крістіана Бако.

Микола Сорокін, голова ФСТ «Спартак».

НАШ ЗЕМЛЯК ТЕПЕР УЖЕ 8-РАЗОВИЙ ЧЕМПІОН УКРАЇНИ

Цими днями в Полтаві завершився чемпіонат України з пауерліфтингу серед ветеранів. У першій віковій групі від 40 до 49 кг. в номінації «жим лежачи» в найважчій ваговій категорії +120 кг. мукачівець Віктор Новінкін здобув золоту медаль, встановивши водночас рекорд України – 220 кг. Досить сказати, що срібний призер цієї першості Сергій Зосімов з Севастополя підняв на 40 (!) кг. менше.

Ще більш вражаючим був виступ підопічного Миколи Красилинця в змаганням з триборства. Наш земляк набрав у сумі 730 кг., додавши до своєї першої другу золоту медаль. Знову ж таки спортсмен, який посів друге місце, відстав від нього на 50 кг. Отож, мукачівець тепер уже восьмиразовий чемпіон України з пауерліфтингу.

А спортсмен готується до нових стартів. На початку червня він виступатиме в складі збірної України на чемпіонаті Європи серед ветеранів у місті Пільзень (Чехія). З попередньої європейської першості, що проходила в цьому місті він повернувся без нагород. І все через грубу суддівську помилку. Арбітр сам потім визнав, що помилився щодо виступу Віктора, але було вже пізно. Будемо сподіватись на неупередженість суддів цього разу і побажаємо Вікторові успіху.

Микола Рішко.

МУКАЧІВЦІ ГІДНО ПРЕДСТАВИЛИ ЗАКАРПАТТЯ

У Запоріжжі відбулися командні змагання чемпіонату України з легкої атлетики. Нагороди виборювали спортсмени 27 команд. Легкоатлетична дружина Закарпаття виїхала на цю першість неповним складом, однак виступила гідно. Вихованка заслуженого тренера України Геннадія Будкевича майстер спорту Олеся Келемен здобула бронзову медаль в індивідуальному заліку на дистанції 800 метрів.

У спортивній ходьбі на 5 кілометрів студентка Мукачівського держуніверситету Георгіна Кондур увійшла до вісімки кращих. Нині підопічні Геннадія Будкевича готуються до чемпіонату Європи серед юніорів.

Мукачівські каратисти зайняли призові місця на міжнародному турнірі

У місті Новограді-Волинському пройшов черговий щорічний міжнародний турнір ZVYAGEL OPEN.

Цього року  учасниками заходу стали  321 спортсмен з 16 клубів та збірних клубів України та республіки Білорусь. Змагання проводилися на чотирьох татамі з втішними поєдинками у всіх категоріях.  Поєдинки в останній категорії були завершені відповідно до  регламенту о 17:30. Переможці та призери отримали цінні призи.

Загалом  в загальнокомандному заліку перемогу святкували представники клубу «Юніон» (м.Львів), друге місце посіли представники київського клубу «Сьогун», третя сходинка була за командою господарів турніру клубу «Січ».

На урочистому відкритті президент Української національної федерації карате Сергій Левчук вручив звання майстрів спорту цілому ряду спортсменів та  відзначив кращих тренерів клубів України.

За результатами відкритого міжнародного турніру з карате-до WKF „Zvyagel Open2013“ мукачівський клуб "Файт" посів 9 місце у турнірній таблиці.

З індивідуального куміте хлопці 8 років -28кг, мукачівець Петренко Діомід зайняв 2 місце, 10-11 років -38кг - Кугал Анатолій зайняв 3 місце.