Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Закарпатська ОДА

Новини - Освіта

У Мукачеві знову грають у КВН

Пройшов рік, як відлунали оплески у міському Будинку культури, в якому вітали переможця Мукачівської шкільної ліги Клубу веселих та кмітливих 2012 року – команду СЗОШ №4 «Шалені усмішки». І ось знову 18 та 19 лютого 2013 року над Мукачевом прозвучали такі знайомі кожному звуки пісні «Ми починаємо КВН». У цьому році фестиваль шкільних команд КВН особливий – ювілейний. Ось уже десять років поспіль він проводиться у Мукачеві за підтримки міського голови Золтана Золтановича Ленд’єла, що говорить про ціленаправлену політику міської влади по підтримці та розвитку талановитої мукачівської молоді. Для Мукачева фестиваль КВН - це очікувана культурна подія, яка об’єднує учнів, батьків та педагогів загальноосвітніх навчальних закладів міста. І команди-учасниці виправдовують надії своїх вболівальників, даруючи їм гарний настрій, феєрверк емоцій та задоволення від влучних жартів.

У 2013 році на сцену вийшло 14 команд, які змагалися за Кубок КВН Мукачівської шкільної ліги. Всі вони мали бажання стати новим чемпіоном, але компетентне журі у складі Габовди А.М. (голова журі) - старшого викладача МДУ, Білика І.М. - директора Будинку культури, Балоги А.В. - підприємця та директора ТОВ «МІМ» , Кірєєва С.Ф. - директора ДХШ ім. М.Мункачі та Фоміна С.Г. - редактора М-Студіо визначили найкращу, найдотепнішу та найдрайвовішу команду, яка виборола звання «Переможця КВН-2013 р.» – команду «Шанс» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 (див. Таблицю результатів). У запеклішій боротьбі у додатковому турі були визначені команди, які зайняли друге – «В контакті» (ЗОШ №20) та третє місце – «Загублені в раю» (ЗОШ №2). Яскраву гру показали також команди ЗОШ №11 «Big baraban», гімназії «Майже Oхford», СЗОШ №4 «Шалені усмішки», які за балами максимально наблизилися до команд-переможців турніру. Крім того, журі було визначено і найкращих гравців сезону 2013 року – Фіщука Олександра («Шанс», ЗОШ №13) та Міхальову Аделію («Шалені усмішки», СЗОШ №4).

Усі переможці були нагородженні грамотами управління освіти. За сприяння народного депутата Віктора Івановича Балоги для команд-переможців на весняних канікулах буде організовано поїздку до м. Львова. Крім того, всі 14 команд-учасниць отримають цінні подарунки від міського голови.

Приємною несподіванкою для команди ЗОШ №10 «10-й квартал» став грошовий приз незалежного журі, який вручив команді начальник Мукачівського відділення Uni Credit bank Булеца Ю.Ю.

Маємо надію, що через рік КВН знову збере своїх прихильників на ХІ фестиваль шкільних команд веселих та кмітливих.Таблиця результатів

Школа

Назва команди

Бали

Місця

1

ЗОШ №1

«Пушкіни діти»

18,4

 

2

ЗОШ №2

«Загублені у раю»

19,4

ІІІ

3

СЗОШ №4

«Шалені усмішки»

19,2

 

4

ЗОШ №6

«Невгамовні»

17,8

 

5

ЗОШ №7

«Сьоме небо»

17,8

 

6

ЗОШ №10

«10-й квартал»

18,4

 

7

ЗОШ №11

« Big baraban»

19,2

 

8

ЗОШ №13

«Шанс»

19,8

І

9

ЗОШ №16

«Так треба продакшн»

17,4

 

10

ЗОШ №20

«В контакті»

19,4

ІІ

11

НВК «Гармонія»

«Панорама»

17,8

 

12

НВК «Первоцвіт»

«Шипучки»

17,6

 

13

ліцей

« V.I.P. »

19.0

 

14

гімназія

«Майже Oхford»

19,2

 

Олена Барабаш, методист методичного кабінету
управління освіти Мукачівського міськвиконкому


 2013-02-23 / Освіта

ПЕРЕГЛЯНУТИ АРХІВ - Новини

Користувальницький пошук