Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Закарпатська ОДА

Міська рада >> Депутатські комісії


Склад постійних депутатських комісій Мукачівської міської ради 6-го скликання


№ з/п
Найменування комісії
Склад комісії

1.
Соціально-економічного розвитку, бюджету, побутового і торговельного обслуговування,
розвитку малого і середнього бізнесу

1. Проскура Володимир Федорович - голова
2. Іваницька Ганна Василівна - заступник
3. Бігун Марія Іванівна - секретар
4. Бендасюк Віталій Степанович
5. Лабош Михайло Михайлович
6. Чепак Степан Степанович

2.
Приватизації, роздержавлення та земельних відносин

1. Кушнір Іван Іванович - голова
2. Євстратьєв Роман Романович – заступник
3. Ілов Василь Адамович - секретар
4. Кунак Володимир Іллешович
5. Хома Степан Іштванович
6. Чорі Василь Васильович

3.
Житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури

1. Радиш Ігор Петрович - голова
2. Гороховська Галина Романівна – заступник
3. Кабаці Богдан Іванович – секретар
4. Мичка Золтан Федорович
5. Колядка Іван Михайлович

4.
Транспорту, зв’язку, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій

1. Шкріба Михайло Васильович - голова
2. Жабко Наталія Василівна - заступник
3. Кукушкін Іван Іванович– секретар
4. Герасимюк Сергій Олександрович
5. Переста Олександр Михайлович

5.
Охорони здоров’я

1. Гавришко Мирослав Гаврилович - голова
2. Паламарчук Ольга Семенівна – заступник
3. Швардак Василь Васильович - секретар
4. Товчко Олексій Павлович
6.
Освіти, культури, молоді, спорту та духовного розвитку
голова

1. Морека Микола Миколайович - голова
2. Тіба Терезія Василівна - заступник
3. Шубець Володимир Омелянович – секретар
4. Йонаш Іван Михайлович
5. Швардак Віта Василівна

7.
Законності та правопорядку, охорони прав та свобод громадян, депутатської етики

1. Галай Олександр Юрійович - голова
2. Якимчук Віталій Серафімович – заступник
3. Гайдош Ольга Василівна– секретар
4. Білоус Ігор Михайлович
5. Чубирко Іван Іванович

8.
Екології та соціального захисту населення

1. Сенько Іван Васильович
2. Деркач Євгенія Михайлівна
3. Улинець Тетяна Валеріївна
4. Шушкевич Михайло Якович
5. Гавришко Наталія Григорівна

Користувальницький пошук

上車盤| 搵樓| 豪宅| 校網| 居屋| 貝沙灣| 美孚新邨| 嘉湖山莊| 太古城| 日出康城| 九龍站 | 沙田第一城| 樓市走勢| 青衣| 西半山| 西貢| 荃灣|

electric bike| best electric bike| electric bikes for adults| e bike| pedal assist bike| electric bikes for sale| electric bike shop| electric tricycle| folding electric bike| mid drive electric bike| electric trike| electric mountain bike| electric bicycle| electric bike review| electric fat bike| fat tire electric bike| women's electric bike |

school| international school of hong kong| international school| school in Hong Kong| primary school| elementary school| private school| UK school| british school| extracurricular activity| Hong Kong education| primary education| top schools in Hong Kong| Preparatory| best international schools hong kong| best primary schools in hong kong| primary school hong kong| private school hong kong| british international school| extra-curricular| school calendars| boarding school| school day| Bursary| British international school Hong Kong| British school Hong Kong| English primary school Hong Kong| English school Hong Kong| International school Hong Kong| School Hong Kong| boarding school Hong Kong| best school in Hong Kong| School fees|